подкасты для изучения английского

ГРУПА 12 подкастов для изучения английского – тренируй аудирование

Аудіо-шоу – чудовий інструмент для тренування сприйняття англійської мови. Спеціальний міні-урок, улюблена аудіокнига, огляд популярного фільму або просто розважальне інтерв'ю – у підкасті може підніматися будь-яка тематика і такий матеріал актуальний для студентів з будь-яким рівнем англійської. Ми підібрали кілька популярних подкастів для різних цілей.

Навчальні подкасти

Серія навчальних подкастів прив'язується до конкретного рівня володіння англійською мовою та відрізняється комплексним підходом. Аудіозапис часто супроводжується додатковими матеріалами у вигляді надрукованого тексту розмови, корисних нових слів та тесту з ключами. До речі, все це можна вивчити на курси англійської. Серед таких подкастів слід виділити такі:

 1. Голос Америки: Вивчення англійської. Історичні факти, елементи класичної літератури, граматичні нюанси та ін. – тут обговорюються різноманітні тематики в рамках рівнів Elementary – Advanced. Тривалість аудіодоріжки: 5-40 хвилин.
 2. 6-Хвилинка англійської BBC. Серія розмов про побутові речі від провідних BBC Radio націлена на студентів з рівнем англійської Intermediate. Тривалість – 6 хвилин, додаткові матеріали доступні.
 3. Англійський подкаст Люка. Промови від викладача та стендап-коміка Люка насичені незвичайними виразами та гумором.. Один подкаст триває від 40 до 60 хвилин і буде цікавий учням з рівнем англійської Intermediate та Upper-intermediate.
 4. Ділова англійська Pod. Ділові розмови, презентації, методики ведення продаж – аудіоматеріал орієнтований на бізнес-тематику. По підписці доступні тексти записів та вправи.
 5. Подкасти англійською. П'ятихвилинні аудіодоріжки, присвячені найрізноманітнішим темам, підкріплені всіма необхідними додатковими матеріалами.
 6. Англійська, якою ми розмовляємо. Трихвилинні подкасти від BBC мають на меті розповісти про різні побутові ситуації із застосуванням ідіом та унікальних виразів.. Актуальні для рівнів Intermediate та вище.

Просунуті подкасти

Попередні матеріали орієнтовані на учнів, перебувають у процесі вивчення «інглішу». Якщо ви вже досягли високого рівня, наприклад, Просунутий, для вас цікавить різні діалекти і висока швидкість мови, словом, та англійська, на якому не замислюючись розмовляють його носії. І в цьому напрямку корисними будуть такі аудіоматеріали:

 1. Comedy Bang! Банг! Діалоги, жарти та просто забавні історії розповідають гості популярного шоу під керівництвом Scott Aukerman.
 2. Наукова п'ятниця. Науково-технічні відкриття та пізнавальні огляди – то, що необхідно поціновувачам сучасних технологій та різних наукових напрямів.
 3. Радіогодина TED & Ted Talks Daily. Матеріали охоплюють складання інтерв'ю на загальні тематики.

Аудіосеріали

Уявіть, що ви дивитеся звичайний телесеріал з вимкненим зображенням – ось суть аудіосеріалу. Ви не бачите декорацій та акторів, ви будуєте картинку виходячи з розмов між вигаданими героями. Популярними подкастами-серіалами є:

 1. Майк детектив. Десятихвилинні серії занурюють слухача у світ пригод детектива Майка, працюючого без дозвільних документів.
 2. Серійний. Журналіст веде розслідування різних злочинів: монологи, інтерв'ю, аналітика – тут досить цікавих сюжетних поворотів та незвичайних персонажів.
 3. Яскрава сесія. Психоаналітик Брайт, головний герой аудіо-картини лікує трьох пацієнтів. Випадки далеко не найпростіші, тому лікування йде не зовсім гладко.

Випробуєте проблеми з прослуховуванням улюблених подкастів? Вивчіть англійську разом із нашою онлайн-школою. Професіонали своєї справи, індивідуальний підхід, сучасні освітні програми – результат не змусить себе довго чекати.

Перейдіть до верхньої частини