Підготовка до іспитів DELF

Як навчитися розуміти французькі тексти на слух? Як відповідати на запитання екзаменаторів? Як написати твір, лист або синтез на максимально високий бал? І найголовніше: як підготуватися та успішно здати DELF?

На всі ці запитання ми маємо відповіді, тому що всі наші викладачі пройшли цей шлях.

1

Який іспит мені підходить?

Існує два основні іспити:

  • Копання (Диплом про вивчення французької мови) і включає рівні А1, A2, B1, B2, а також
  • Далф (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) C1, C2 та підтверджує вільне володіння французькою мовою (детальніше дивіться таблицю).

Але також виділяють такі види:

  • DELF для всіх - Найпопулярніший еказмен для багатьох цілей здають саме його, підходить для будь-якого віку.
  • DELF Прим – для дітей від 8 до 12 років. Цей іспит дає дітям можливість підтвердити знання на початковому етапі вивчення французької мови..
  • DELF Junior – для підлітків від 12 до 17 років. Іспит має ті ж завдання, що й у DELF tout public, але в рамках тем, цікавлять підлітків.
  • DELF Pro – для професійних цілей. Іспит розроблений для тих, хто збирається працювати у франкомовному середовищі.

Як ми готуємо до іспитів DELF?

В основі методики підготовки до іспитів лежить наш особистий досвід. Ми знаємо, на що звернути увагу, як підготувати, щоб Ви успішно склали іспити DELF/DALF. Варто зауважити, що це індивідуальний курс, спеціально підготовлений під ваш рівень, з розвитком усіх навичок: від аудіювання, читання, листи до говоріння.

З першого уроку ми починаємо багато слухати і дивитися відео французькою. Ми знаходимо найцікавіші та найактуальніші репортажі за тематиками, які найчастіше використовуються на таких іспитах, і готуємо до них завдання. Ми розбираємо лексику та складаємо глосарій на тему відео, яку потім використовуємо у розмові. Найбільший секрет про який не здогадуються наші студенти – це те, що ми беремо відео трохи складніше за рівнем. Все для того, щоб на іспиті їм потім було легко.

Під час уроку викладач звертає увагу на граматику, яка потребує повторення і більшого тренування. Це дуже важливо, тому що екзаменатори обов'язково відзначать, якщо Ви використовуєте складні конструкції, узгодження часів, умовні або умовні способи.

Особливу увагу ми приділяємо розвитку письмових навичок та говоренню. Ми тренуємо кожен вид листа з особливою точністю: розбираємо структуру, особливості написання, типи зв'язок у реченні. Розмовляємо ми не лише на теми, які присутні в аудіо завданнях, а й вчимо відповідати на запитання, щоб учень міг відстояти свою точку зору, навів приклад, розповів історію зі свого досвіду. Для цього ми часто задаємо додому завдання знайти додаткову інформацію, наприклад, як сортують сміття у Франції та Україні?

Запорука успішного складання таких іспитів – це добре знання структури, тренування на час кожного завдання. Все це ми враховуємо під час підготовки до занять.

Які підручники ми використовуємо для підготовки до Delf?

Ми не фокусуємось на одному підручнику, так як можна знайти корисні завдання у різних джерелах. За основу ми беремо підручники таких видавництв: CLE International, Дідьє і Ашетт, але більшу половину завдань ми складаємо самі.

Скільки триває курс?

Оптимальний час для підготовки 2-3 рази на тиждень протягом 2-3 місяців до іспиту. Можлива підготовка як і у нас у школі, так і дистанційно (по скайпу, Messenger).

Дипломи DELF/DALF дійсні в усьому світі. Вони не мають терміну дійсності, на відміну від багатьох міжнародних англійських іспитів. Це серйозне завдання, яка потребує регулярних занять для підготовки.

Недостатньо добре знати французьку мову, оскільки структура іспиту кожного рівня досить специфічна. Тому якщо ви вивчатимете французьку з нуля або вам ще далеко до рівня, який ви хочете здавати - радимо спочатку підтягнути французьку, це можна зробити у нас на курси французької онлайн, а потім уже записатися до нас на підготовку до DELF.

Крім того, всіх наших учнів, які займаються у нас у групі та індивідуально, ми потроху спрямовуємо та тренуємо для того, щоб у майбутньому вони теж склали іспити DELF/DALF.

Запишись на перше заняття, якщо хочеш отримати якісну підготовку до DELF/DALF.

Відгуки

Відгуки наших студентів про підготовку до іспитів DELF з англійської мови в школі Ecole

Ми зробимо підготовку до DELF простіше та ефективніше!

Ти потренуєшся проходити іспит у реальних умовах і якісно підготуєшся до цього важливого дня.

Прокрутити вгору


    Впиши, будь ласка, номер, на якому в тебе є
    Telegram або Viber❤️