мотивація для вивчення англійської

Де шукати мотивацію для вивчення англійської мови

Для когось вивчення англійської – важка ноша, а комусь на радість щодня пізнавати щось нове іноземною мовою. І порада тут одна – першої категорії варто попрацювати над мотивацією. Як розробити інтерес до вивчення іноземної мови – розглянемо нижче.

Задати правильні цілі

Ваше завдання №1 – сформувати досяжну мету, пов'язану з вивченням англійської, і додати до цих роздумів конкретики. Наприклад, підвищити мовні знання з рівня А2 до В1 за 6 місяців. Розпишіть поетапний план щомісяця, поставте завдання на день та тиждень, проставте терміни. Ці регулятори прокреслять чіткий шлях до досягнення мети та допоможуть освоїти знання у вказані терміни., а не розтягнути глобальне завдання на роки з ризиком зовсім відмовитися від витівки.

По-друге, визначтеся з глобальним завданням, заради якої ви навчаєте мову. Наприклад, це може бути позитивна мотивація у вигляді майбутнього підвищення кар'єрними сходами з попутним розширенням можливостей та підвищенням заробітної плати. Не дуже добре, якщо це буде негативна мотивація, якось страх перед звільненням чи невдоволенням начальства, який спочатку спонукає вас до дій, а потім зведе всі зусилля нанівець.

Додати у процес навчання позитивні емоції

На одному плані занять довго не протягнути. Мозок любить швидкі та легкі завдання, а щоб з'явилося бажання їх виконувати, необхідно стимулювати інтерес. Важелі впливу на мотивацію до вивчення іноземної мови можуть бути різними.

Наприклад, ви точно знаєте, у якому вигляді сприйняття інформації вам більше до вподоби. Якщо ви любите ігри, скористайтесь інтерактивними програмами, якщо музику – слухайте улюблені пісні, якщо книги – почніть з легкої тематичної літератури та просуйтеся до складніших творів.

Не ігноруйте особисті якості під час вибору форми навчання. Товариським та азартним студентам слід віддати перевагу заняттям у групі, а сором'язливим припадуть до душі індивідуальні онлайн-курси англійської. Хтось взагалі любить самостійно розбиратися і консультуватися з наставником, скажемо, раз на місяць. Кожен вибирає ту форму, яка йому зручна.

Не керуйтеся негативними емоціями

Існує маса міфічних установок, спонукають відмовитися від вивчення англійської: від популярного – треба було вчити раніше (у школі/інституті), до бездоганного – іноземний під силу тільки гуманітаріям та ін.. Будь-який викладач вам скаже, що вік – не завада, помиляється кожен, технічні фахівці також можуть професійно володіти іноземним і т.д.. Від установок та упереджень необхідно абстрагуватися та приступати до вивчення мови.

А щоб було ще легше, попрацюйте над підтримкою. Наприклад, якщо комплексуєте, що почали вивчати англійську в пізньому віці, поставте за приклад іншої людини, який у більш зрілих роках опанував іноземний досконало.

Радуйтеся досягнутому та фантазуйте про майбутнє

Заохочуйте себе при досягненні поставленої мети, опрацьовуйте помилки та тестуйте отримані знання на практиці. Предметна візуалізація успіху – потужний мотиватор, і їм не можна нехтувати. І не забувайте фантазувати на тему: "Щоб було, якби ви володіли англійською досконало». Наприклад, що ви, завдяки відмінним знанням іноземної, активно працюєте на новій посаді, все виходить і робота в буквальному сенсі вирує.

Мотивація та наша онлайн-школа

Наш викладацький склад наголошує на індивідуальному підході. Різноманіття посібників, різні методики, чітка програма з дедлайнами націлена на ефективне та цікаве проведення часу за вивченням англійської мови.

Прокрутити вгору