Онлайн вивчення англійської мови – плюси та мінуси

Онлайн вивчення англійської мови – плюси та мінуси

Дистанційне навчання іноземної мови вилилося у міцну тенденцію, популярність якої постійно прогресує. Шаблонні програми з чітко окресленими термінами, необхідність відвідування класу, який часто розташовується далеко від роботи або вдома, стрес від відвідування групи та боротьба за увагу викладача зводять нанівець переваги офлайн уроків у групах. Індивідуальні заняття зі скайпу дешевше, доступніше та ефективніше витрачають час. Але чи все так гладко? 

Які труднощі виникають при навчанні англійської онлайн?

Ви ретельно підійшли до вибору онлайн-школи? У вас надійне інтернет-з'єднання та бадьорий комп'ютер із встановленим ПЗ? Ви маєте базові навички роботи з комп'ютерною технікою? Якщо так, то, за великим рахунком, мінуси дистанційного навчання обійдуть вас стороною.

Недосвідчений викладач стикається з проблемою обміну матеріалами, через що виникають проблеми із виконанням вправ. Нестабільний зв'язок і комп'ютер, що підвисає, призводять до дискомфорту і великих витрат часу.. Відсутність навичок роботи з комп'ютером потребує великих тимчасових витрат на операції, не пов'язані з навчанням англійської. Наприклад, викладачеві доведеться пояснювати, как работать с интерфейсом программы и обмениваться файлами.

Переваги навчання англійській мові онлайн

Комфортна обстановка та відсутність необхідності кудись їхати – вагома перевага, через яке все більше студентів віддають перевагу вивченню онлайн. Повсюдна доступність кваліфікованих освітян, можливість контактувати з носієм мови з будь-якої точки планети, где есть интернет – это достоинство №2.

У маленькому містечку чи сільській місцевості важко знайти кваліфікованого репетитора та онлайн-заняття для мешканців таких локацій – справжня знахідка. При цьому ціна за послугу індивідуального навчання англійській мові часто не перевищує платні за відвідування групових занять.. І це дуже привабливо, особливо, якщо взяти до уваги додаткові плюшки, які надають авторитетні онлайн-школи: 

  • Індивідуальний графік занять.
  • Вибір відповідного викладача за допомогою серії безкоштовних пробних уроків.
  • Адаптація навчальної програми під ваш рівень знань та швидкість освоєння нового матеріалу.
  • Можливість уповільнення освітнього процесу для детального вивчення тематики, трудно поддающейся восприятию.

Індивідуальні курси англійської мови у нашій онлайн-школі

Важко поєднувати основну діяльність та офлайн заняття? Спробуйтеонлайн-курси англійської мови разом з нами. Досвідчені викладачі, індивідуальний підхід, відточена методика ведення дистанційного навчання сприяють формуванню міцної бази знань незалежно від базового рівня та швидкості засвоєння матеріалу. Перейдите в соответствующий раздел нашего сайта и ознакомьтесь с условиями сотрудничества по программе онлайн-обучения английскому.

Прокрутити вгору