Чому вчити англійську краще з викладачем?

Ви купили книгу з граматики, налаштували свій список Netflix з іноземними шоу та субтитрами та приготувалися вивчати англійську мову? але не прискорюєте темпи вивчення іноземної мови, які хотілося б? Тут пошук досвідченого англійського репетитора може мати вирішальне значення.

Чи можна вчитися вдома?

Один із найбільших недоліків традиційних мовних курсів полягає в тому, що ви поділяєте увагу свого вчителя з аудиторією, повної інших учнів. Якщо ви хочете попрактикуватися в розмові, вам доведеться почекати своєї черги. Тому вчитися в групі іноді буває складно і багато хто замислюється про відвідування індивідуальних занять.

Навчання с репетитором англійської онлайн - Відмінний варіант. Його переваги:

  • Усі підручники та матеріали будуть під рукою.
  • Учні не нервують і відчувають менше стресу, коли сидять удома.
  • У розслабленому стані набагато простіше сприймати інформацію, пропонована репетитором. Це збільшує ефективність вивчення у кілька разів, якщо порівнювати необхідність ходягати і витрачати час на дорогу.

Працювати з англійським репетитором онлайн, на відміну від інших очних уроків, більш комфортна та проста. Тут не буде багато учнів та черг, щоб відповісти. Наймання репетитора для роботи з Skype або Zoom дозволяє отримати доступ до навчальних матеріалів у термін., зручні для учня.

Багато дорослих обирають зустрічі зі скайпу для вивчення іноземної мови під час обіду, а учні у школах можуть займатися після школи. Уроки Zoom мають додатковий бонус: їх можна попередньо записати та використовувати для повторення тим чи повторного перегляду викладачем, що пояснює конкретну теорію чи метод.

Переваги індивідуального навчання

На відміну від групових занять або англійської самостійно, вивчення з особистим репетитором дозволяє отримувати цілісні уроки, орієнтовані на особисті цілі та потреби. Коли досвідчений репетитор вперше зустрінеться із учнем, він поставить кілька запитань і, можливо, попросить виконати невелику вправу, щоб визначити рівень знань. Знаючи навички усного чи письмового спілкування, вони можуть створити програму уроків, яка дозволить практикувати це у своєму власному темпі.

Кроки, які необхідно зробити, перш ніж шукати вчителі

Якщо вирішили піти далі та почати навчання з репетитором онлайн, слід виконати кілька практичних кроків.

  • Визначити цілі. Точнісінько знайте з якими цілями необхідні курси. Складіть план на період від одного до шести місяців. Якщо бачите завдання на папері, зможете пояснити їх своєму репетитору. Він у свою чергу підготує максимально ефективну програму навчання.
  • Тривалість курсів. Шукаєте короткі курси для підготовки до іспиту або тривалі для постійного покращення знань? Викладачі повинні мати уявлення про те, як довго плануєте працювати разом, щоб могли відповідним чином планувати матеріал.
  • Визначення комфортної програми навчання. Репетитори можуть багато чого навчити, але важливо мати повну програму вивчення мови, за якою вчитеся. Ця порада більше ставитися до тих, хто вивчає англійську в школі чи університеті.

Вибирайте свого наставника онлайн

На сайті Ecole можна записатися на курси англійської мови онлайн з досвідченим викладачем не виходячи з дому. Тут можна скласти свій зручний графік занять, визначитись із програмою для зустрічей. Усі викладачі - професіонали своєї справи з рівнем знань С1-С2. На сайті можна ознайомитись із вартістю курсів або індивідуальних занять. А якщо залишаться питання - звертайтесь за консультацією.

Прокрутити вгору