Отже, ви вирішили освоїти одну з найкрасивіших мов світу – французьку. Залишилось визначити свій поточний рівень володіння мовою та зрозуміти, до якого рівня ви хочете його підняти. Із цим ми вам сьогодні допоможемо!
(Елементарний рівень)
Це базовий, початковий рівень володіння мовою. Дозволяє спілкуватися із співрозмовником на найпростіші теми (вміння уявити себе та інших, розповісти трохи про себе, вміння ставити прості питання та висловлювати нескладні прохання).
Щоб освоїти цей рівень мови знадобиться 80-120 годин.
(Елементарний просунутий рівень)
Має на увазі розширення словникового запасу щодо рівня А1, розширення тематики спілкування (подорожі, пошук роботи, відвідування громадських місць тощо.)
Щоб перейти на рівень А2 потрібно 120-160 годин вивчення.
(Середній рівень)
На цьому рівні відбувається перехід від шаблонних фраз та пропозицій до самостійного використання мови.. Значно розширюється словниковий запас та тематика спілкування. Відбувається вивчення складних розділів граматики.
150-200 годин піде щоб перейти на цей рівень.
(Середній просунутий рівень)
На цьому рівні розвиваються навички побудови складних лексичних та граматичних оборотів. Розширюється словниковий запас за рахунок вивчення складніших слів та вузьких тематик спілкування.
Для освоєння рівня В2 піде 170-220 годин занять.
(Професійний рівень)
На даному щаблі володіння мовою стає можливим вільне спілкування з носієм мови на будь-які теми, використання в мові складних лексичних побудов та мовних зворотів. Вільне читання та розуміння французької літератури.
Для переходу на рівень С1 піде до 240 годин вивчення.
(Вищий професійний рівень)
Завершальний етап у вивченні мови. Припускає вільне володіння мовою, здатність усно та письмово викладати свої думки на будь-яку тему. Ідеальне володіння граматикою та лексикою французької мови. Цей рівень дозволяє працювати викладачем французької мови або перекладачем.
На освоєння піде до 240 годин.
Зрозуміло, неможливо точно передбачити, скільки часу потрібно окремо взятій людині на перехід на наступний рівень володіння мовою. Все залежить від мотивації до вивчення, вже існуючої бази знань (володіння іншими іноземними мовами) та персональних схильностей.
Також велику роль має кількість годин на вивчення на тиждень/місяць. Якщо людина робить тривалу перерву у вивченні та практиці мови, то іноді для продовження навчання потрібно повторення раніше пройденого матеріалу, оскільки він частково забувається.
Але немає нічого неможливого, будь-яка людина може освоїти французьку мову. А з нашим курсом французької та талановитими педагогами ми зробимо процес вивчення французької мови максимально цікавим та простим. Успіхів у навчанні!