Навіщо вивчати французьку мову?

11 вагомих причин навіщо вивчати французьку мову

Як мінімум, цей процес розвиває мислення та пам'ять, як максимум – дає масу нових можливостей. Але багато залежить від того, яка саме мова вивчається.

1. Французька – це мова, якою говорять у всьому світі

Поряд з англійською, французька мова дуже популярна. Хоча він і не є міжнародним, але на ньому говорять майже в 70 країнах. Людині, вивчає цю мову, будуть доступні комфортні в плані спілкування поїздки до багатьох держав. Запитуючи питання, навіщо ж вивчати французьку мову, варто звернути увагу на цей фактор.

На всіх п'яти континентах французькою розмовляють більше 220 мільйонів людей. Французька – це друга за поширеністю мова після англійської, шостий за поширеністю у світі та його викладають на всіх континентах.

Цікаво, що французька мова також займає друге місце за кількістю людей, що вивчають її у світі. Перше дісталося англійській.

2. Кар'єрний актив

Вміння говорити французькою є перевагою для пошуку роботи в багатьох міжнародних компаніях, використовують французьку як робочу мову.

І навіть якщо рівень поки невисокий, сам факт вивчення стане суттєвим плюсом при виборі вашої кандидатури.

Франція, п'ята за величиною економіка світу, приваблює підприємців, дослідників та найкращих іноземних студентів.

3. Знайомство з культурним всесвітом

Франція часто вважається мовою культури. Урок французької – це не лише вивчення мови, це подорож у світ моди, гастрономії, мистецтва, архітектури та науки.

Це означає можливість дивитися фільми та серіали французькою: чути голоси акторів Альона Делона чи Жюльєтт Бінош. А також задоволення розуміти слова французьких пісень у виконанні Едіт Піаф чи Шарля Азнавура і навіть співати їх самі.

Це мова великих філософів (Декарт, Сартр і Дерріда та інших) та видатних вчених (П'єр та Марія Кюрі, Пастер, Джордж Шарпак та ін.).

4. Навчання у Франції

Вищі навчальні заклади багатьох країн, у тому числі Франції, приймають людей лише зі знанням французької на рівні В2, підтвердивши рівень міжнародним іспитом DELF/DALF. Отримати диплом найвищого рівня можливо, якщо підвищити навичку спілкування французькою. Для багатьох це є відповідь на запитання, навіщо вивчати французьку мову.

Знання французької відкриває можливості здобуття вищої освіти в одних із найвідоміших університетів Франції (Сорбонна, Університет П'єра Марії Кюрі та інші) або в елітних школах grandes écoles (HEC, Політехнічний, ESSEC), часто на дуже вигідних умовах. Студенти з гарним рівнем французької можуть подати заявку на отримання гранту французького уряду для вступу до аспірантури на свій вибір у Франції., а це міжнародно визнана аспірантура.

5. Мова, який допомагає у вивченні інших мов

Лінгвістами встановлено, що вивчення французької є чудовою базою для вивчення інших мов. На його основі набагато краще даються романські мови (італійська, іспанська, португальська, румунський), а також англійська, оскільки більше половини сучасного англійського словника походить від французької. Тому він може стати гарним стартом.

6. Читання книг в оригіналі

Жодний переклад не замінить оригінал, тому що тільки в первісному вигляді твору можна вловити до найдрібніших деталей все, що хотів передати автор. Знання французької – це можливість читати в оригіналі творимо великих французьких письменників, таких як Віктор Гюго чи Марсель Пруст, та відомих поетів, таких як Шарль Бодлер або Жак Превер.

7. Подорожі

Франція є найбільшим туристичним напрямом у світі і щорічно приваблює 79,5 мільйонів відвідувачів. Здатність хоч трохи говорити французькою робить відвідування Парижа і всіх регіонів Франції набагато приємніше (від м'якого клімату Лазурного берега до засніжених вершин Альп через порізане узбережжя Бретані). Ви зможете глибше дізнатися французьку культуру, менталітет та спосіб життя, знаючи мову.

Саме тому знання французької, навіть на базовому чи розмовному рівні, зробить подорожі цікавішими. Туристу набагато зручніше, коли він має можливість без проблем спілкуватися. Оскільки багато корінних французів навіть можуть прикидатися, що не знають англійську, і вперто продовжують говорити французькою.

Ось лише деякі держави, де знадобиться знання цієї мови:

  • Сейшели;
  • Монако;
  • багато країн Африки;
  • Канада;
  • Швейцарія.

8. Париж – законодавець моди у всьому світі

Відвідати Париж – мрія багатьох. В тому числі відвідати модні покази та всі місця та заходи, з ними пов'язані. І набагато простіше зробити це, якщо спілкуватися та розуміти місцевих жителів легко. Є різні причини поглиблено вивчати французьку мову, і ця – одна з них.

9. Мова міжнародних відносин

Французька є одночасно робочою мовою та офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного олімпійського комітету, Міжнародного Червоного Хреста та міжнародних судів. Знання французької мови важливе для будь-якої, хто планує кар'єру у будь-якій міжнародній організації.

10. Безліч можливостей обміну

Студентам легко встановити контакт із франкомовними людьми свого віку як друзі з листування або через Інтернет. У Франції існує безліч різних програм обміну, які пропонують корисні враження. Тисячі французьких шкіл у всьому світі створюють освітні зв'язки.

11. Мовна різноманітність

Володіння французькою мовою робить важливий внесок у збереження мовного розмаїття у світі та недопущення виняткового домінування однієї мови у сьогоднішньому глобалізованому світі.

Де вивчати французьку мову?

Щоб вивчити мову швидко, важливо правильно вибрати методику та курси. Від цього безпосередньо залежить, наскільки успішним буде результат.

Ми пропонуємо:

  • Курси французької мови онлайн з програмами навчання для людей з різним рівнем знань та кількістю вільного часу.
  • Помірні ціни.
  • Різні варіанти швидкості вивчення.
  • Вибір викладачів.

Хочете заговорити французькою вже найближчим часом або суттєво підвищити свій рівень? Записуйтесь до нас на перше пробне заняття та оцініть наш підхід!

Найбільш поширені питання

Є кілька способів вивчення: самостійно за матеріалами, які ви знайдете в інтернеті; з викладачем онлайн.

Якщо ви не хочете думати про те, як правильно скласти програму свого навчання, бути впевненим у тому, що ви правильно вимовляєте слово при вивченні французької; і не хочете щоразу з муками змушувати себе відкривати підручник – то, звісно, вам краще вивчати французьку мову під керівництвом досвідченого викладача. З ним у вас буде індивідуально підібрана програма, графік та заняття, які вам буде незручно пропустити, тому що викладач чекає від вас результату і якщо ви не приходите на урок (без попередження заздалегідь) - Він згоряє.

А це – чудовий спосіб бути завжди мотивованим. Крім того, що викладачі горять своєю справою і мимоволі любов до французької мови перейде і на вас. Так що, якщо ви хочете бути впевненим у результаті і досягти його швидко, то краще вивчати мову на курсах Еколь.

Є дуже багато способів вивчати французьку. Дивитись фільми, слухати пісні, навчатися за бартером, але найефективніший метод – це навчатися на курсах французької. Докладніше про всі ці методи можете прочитати в нашій статті «Як швидко вивчити французьку?»

Найскладніший крок – це розпочати. звісно, найпростіше та швидке рішення – це вивчати з досвідченим викладачам за перевіреною методикою. Тому запрошуємо вас залишити заявку на пробний урок, щоб зробити перший крок до розмови французькою.

Прокрутити вгору