курси французької онлайн

Курси французької
мови онлайн

Курси французької в школі Ecole це:

Заняття 1 на 1 з викладачем

Наші курси – це індивідуальні заняття з викладачем. Практика показала, що це найефективніший спосіб вивчення мови.

8 років досвіду

Вже 8 років навчаємо студентів з усього світу, які хочуть заговорити французькою мовою

+1000 студентів

Через нас пройшли більше 1000 студентів, які вже досягли своїх мовних цілей: заговорили французькою або здали DELF для вступу до французького ВНЗ.

Індивідуальний підхід

Теми, додаткові навчальні матеріали підбираються індивідуально для кожного учня, в залежності від ваших цілей та інтересів.

90% уроку французькою мовою

На наших уроках ми намагаємося повністю занурити вас у мовну сферу, щоб ви почали навіть думати французькою.

Гнучкий графік

Ви можете переносити заняття та робити графік гнучким, щотижня займатися у різний час. Єдине, головне попереджати викладача за день до уроку, інакше заняття згорить 🙁

Ціни на курс французької мови

Пробний урок

На пробному уроці французької мови ти разом із учителем:

- познайомтеся та обговоріть цілі

- визначте твій рівень знань (якщо до цього ти вчив мову)

- вивчіть новий матеріал і опрацюєте його, отримайте домашнє завдання

Урок триває 60 хвилин, це буде повноцінне заняття.

350 грн

8 занять

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

3500 грн

12 занять

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

4990 грн

✅ Спочатку проходьте пробний урок, щоб ви переконалися у нашому форматі навчання, у програмі і що вам подобається викладач. І після цього – потрібна оплата занять на місяць.

📌 Якщо тобі не сподобається пробний урок, ми в 100% розмірі повернемо кошти. Оплата за придбаний абонемент поверненню не підлягає.

СТРУКТУРА УРОКУ

Як відбувається урок?

1

НОВИЙ МАТЕРІАЛ

Викладач ділиться екраном та спочатку пояснює новий матеріал. Займаємося за сучасними французькими підручниками (наприклад Edito, Tout va bien та інші) + тематичні презентації, використовуємо схеми та картинки для візуального сприйняття. Також використовуються аудіо- та відео матеріали. Всі матеріали та підручники онлайн, викладач тобі відправлятиме. ✨

2

Відпрацювання

Потім ви разом виконуєте вправи на закріплення нового матеріалу. (у текстовому, аудіо або відео формати). Вивчаєте нову лексику та практикуєте її у розмові.

3

Домашнє завдання

Наприкінці уроку, ти отримуєш домашнє завдання на самостійне закріплення. Д/з може бути письмовим/усним(вивчити діалог наприклад). Ти можеш виконувати його як в електронному форматі, так і письмово у зошиту, фотографувати та надсилати викладачу. Тут уже як тобі зручніше 🌻

Переваги курсів французької у школі Ecole

Наші головні правила

Все уроки онлайн

Усі заняття проходять онлайн. У Zoom, Skype, GoogleMeet або інше – як тобі зручно!

Матеріали – безкоштовно!

Тобі не потрібно купувати жодні підручники, тому що ми будемо надсилати тобі всі матеріали онлайн!

Ми завжди на зв'язку!

Повз викладача за тобою закріплюється особистий менеджер, який відповідає на твої питання з 9:00 до 22:00. Не соромся питати!

підготовка до DELF

Гнучкий графік

Через те, що заняття індивідуальні, ми можемо зробити плаваючий графік та підлаштовувати час уроків під тебе.

Адаптація програми

Ми адаптуємо програму під тебе. На це впливають: твій рівень мови на даний момент, як швидко ти схоплюєш новий матеріал, як ти краще сприймаєш його (на слух чи візуально), твої цілі та інтереси

Пробний урок – це повноцінне заняття!

Ми не дарма просимо оплачувати пробний урок. Адже це повноцінне заняття, яке триває 60 хвилин! Ти не лише познайомишся з викладачем, але й отримаєш перші знання і встигнеш їх як слід попрактикувати.

Відгуки

Відгуки наших студентів про курси французької у школі Ecole.

Рівні французької мови

Градація знань французької мови. Дізнайся, що потрібно знати на кожен рівень:

рівень А1 – курси А1

Рівень А1

На такому рівні володіння французькою, ти маєш знати порядок слів…

А2 курси

Рівень А2

Ти розумієш окремі пропозиції та висловлювання, пов'язані…

курс B1

Рівень B1

Ти вже аргументовано висловлюєш свою точку зору не лише…

курс B2

Рівень B2

Ти вже можеш дивитися фільми та читати книги на…

курс C1

Рівень C1

Це вільне спілкування з носієм мови, розуміння його мови, використання…

курс C2

Рівень C2

Також вільне володіння мовою, можливість розмови на будь-яку обрану…

Ласкаво просимо до

Курси французької мови онлайн

Якщо ти хочеш заговорити французькою - курси французької мови від Ecole якраз для тебе.

З нами вже через 2 місяця ти заговориш на базові теми та зможеш розповісти про себе. Відвідування ресторанів, посадка в аеропорту, пошук потрібних пам'яток у франкомовних країнах більше не будуть випробуванням, адже ти з легкістю порозумієшся і зможеш повною мірою насолодитися французькою атмосферою.

У вартість курсів французької входять всі необхідні матеріали, додатково нічого не потрібно докуповувати. Також варто відзначити, що на наших курсах французької ми беремо за основу не лише підручник, але й різні аудіо- і відео- матеріали, слухаємо пісні та беремо в роботу уривки з французьких кінофільвом. У нас унікальна методика вивчення мови, яка базується на побудові фраз-моделей та повторенні.

Уроки відбуваються у дружній атмосфері. Наша мета – заговорити! Ми не боїмося робити помилки, адже чим більше помилок зробимо, тим швидше заговоримо по-французьки правильно! Адже як говорить французьке прислів'я: «Камінь, що котиться, не збирає мох» (п'єр ки кермо намас па мус), що в перекладі означає - під лежачий камінь вода не тече.

Курси французької мови - означає Ecole!

61

перевір очікування

Чого чекати від уроків французької онлайн в Ecole?

Заняття проходять 1 на 1 з викладачем, тому 100% уваги приділяється тільки тобі. Саме тому, наші уроки найефективніші. Тобі не потрібно чекати поки інші студенти класу зрозуміють матеріал, що пояснюється, а щойно ти сам у ньому розібрався – ви з викладачем йдете далі! Адже викладач адаптує програму під твій темп та навіть інтереси. На курсах французької у школі мов Ecole твої заняття будуть максимально ефективними, тому що всі наші вчителі працюють на результат.

Після пробного уроку за тобою закріплюється менеджер та викладач, які завжди на зв'язку в Viber, Telegram або Whats'Up. Ти можеш обговорити питання щодо домашнього завдання, з французької мови в цілому або просто поспілкуватися 🤓

На наших курсах французької онлайн початківці вже на 4-му уроці дивляться відео, можуть читати невеликі листи, давати відповідь на них та співати французькі пісні улюблених виконавців.

Ми пишаємося успіхами кожного нашого учня. Багато хто успішно склав іспити DELF, багато хто вивчив мову і переїхав до Франції, інші здійснили свою мрію, заговоривши по-французьки і тепер почуваються вільно у франкомовному середовищі.

Тому якщо ти хочеш заговорити цією мовою легко і із задоволенням - то курси французької Ecole якраз для тебе.

Що за мотивацією?

Як знайти мотивацію, щоб вивчати французьку мову?

Мотивація – це ключ, який направить вас на навчання і дозволить швидше досягти успіху у вивченні французької.

Багато людей забувають, навіщо вони взагалі вчаться. Деякі взагалі не ставлять перед собою жодної конкретної мети. Відсутність видимих ​​результатів є найпоширенішою причиною того, що заняття пропускаються все частіше та частіше, і зрештою учні кидають вивчення мови.

ГРУПА 4 поради для мотивації вчити французьку мову

Якщо немає мотивації – це виправно і ми можемо довести це. Є кілька способів, які допоможуть вам вирішити цю проблему. Ми зібрали невеликий гайд, який допоможе вам швидше мотивувати себе до освоєння нової мови:

рада № 1: Крок за кроком

Крок за кроком – або маленькі кроки до успіху. Якщо ви щодня навчаєте по 5 французьких слів, це означає, що за тиждень ви вже знаєте 35 словникових слів, а за місяць – навколо 150! Іноді корисно мотивувати себе до навчання, вибудовуючи «загальну картину» та відповідаючи на запитання: “Що я отримаю від цього після місяця навчання?”. Завдяки заняттям з 20-40 хвилин 2 дня на тиждень, ви зможете за місяць помітити прогрес.

рада № 2: Планувальник у руці!

Все просто: мені потрібна мотивація для навчання – я роблю планувальник! Нагоді блокнот, записник або улюблений календар. Найкраще записати жирним шрифтом, що ви повинні зробити. Після цього потрібно обов'язково викреслити все, що ви вже виконали. Вкажіть цілі, терміни та нагороду, яка змотивує вас не закидати вивчення мови. І повірте, це дійсно працює!

рада № 3: Позбавтеся відволікаючих факторів!

Не дивуйтесь, якщо ваше робоче місце оточене «спокусами» – смартфоном, ноутбуком або увімкненим радіо. До того ж до всього, всі вони видають звуки, що нагадують про те, Щоб ви, Боже упаси, не пропустили щось важливе! На час навчання (наприклад, 25 хвилин заняття), відключіть усі відволікаючі чинники і відкладіть убік. Ми концентруємося на поставленому завданні та забуваємо про багатозадачність – це застаріла концепція і не підходить для ефективної організації робочого часу, сприяє мотивації до навчання!

рада № 4: Будьте з викладачем на одній хвилі

І остання порада, найважливіший -займатися з правильним викладачем Адже чим цікавіше проводиться урок, тим бажанішим ви будете ходити на заняття. У нас в Ecole, коли ви залишаєте заявку, після з'ясування ваших цілей, рівня та переваг – наш менеджер підбирає викладача, який найкраще вам підійде. Щоб ви були з ним на одній хвилі, адже тоді навчання в 1000 раз приємніше та ефективніше. Коли вам подобається заняття та викладач – мотивація нікуди не пропадає.

Підведемо підсумки. Мотивація – це дуже важливий двигун, який дозволить вам вивчити французьку мову швидше. Завдяки правильній мотивації, ваші уроки проходитимуть швидко і через перші два місяці, ви зможете досягти результатів, про які так давно мріяли. Не відкладайте на майбутнє навчання мови – почніть вивчати французьку якнайшвидше!

Найбільш поширені питання

Займаємося за сучасними французькими підручниками (наприклад Edito, Tout va bien та інші) + тематичні презентації, використовуємо також спеціально підготовлені схеми та картинки для візуального сприйняття. Також використовуються аудіо- та відео матеріали. Всі матеріали та підручники онлайн, викладач тобі відправлятиме, нічого купувати окремо не потрібно ✨

2 місяця з моменту першого заняття з абонементу.

Якщо ти чи викладач захворів, ми продовжуємо дію абонементу на цей період.

Так, звісно! Якщо у тебе змінилися плани, можна перенести заняття. Головне зробити це з вечора, інакше урок згорятиме.

А якщо вчитель перенесе урок не заздалегідь, то ми проведемо тобі цей урок безкоштовно!

Так. Після пробного заняття, за тобою закріплюється викладач і далі ти займатимешся тільки з ним. Якщо, звісно, не захочеш з якоїсь причини змінити його. Заміна викладача безкоштовна.

Наші курси французької стартують від ціни 3500 грн/на місяць. Це 8 занять з 60 хвилин. Заняття по Зуму, Скайпу або ГуглМіт 2 рази на тиждень.

Залежить від того, який у тебе зараз рівень. Але якщо з нуля, то при регулярних заняттях та виконанні всіх домашніх завдань – досягти B2 за 2 року цілком рельєфний термін.

Якщо тобі потрібен результат та ефективне навчання, заговорити французькою не через 5 років, а вже через півроку занять, гнучкий графік, якщо ти хочеш переносити заняття або якщо ти хочеш, щоб під тебе склали індивідуальну програму – то наші курси французької точно для тебе.

Так, ми надаємо сертифікат про проходження рівня за умови успішного складання тесту.

Так. Ми працюємо з понеділка по неділю з 8:00 до 22:00. Перший урок може бути в 8:00, а останній у 21:00.

Ми працюємо в Google Meet, Zoom, Skype. Або якщо тобі зручна якась інша платформа, ми можемо розглянути твій варіант.

Залежно від кількості занять, розмовну французьку мову можна освоїти всього за 6 місяців. Однак для більш повного вивчення мови – включаючи більш високий рівень граматики та лексики – зазвичай потрібно кілька років навчання та практики, щоб розуміти і говорити французькою мовою повною мірою. А онлайн чи оффлайн навчатися – не має значення. Так як можна однаково ефективно вивчати французьку. Все залежить наскільки сильно ваше бажання заговорити і як багато ви готові працювати над мовою.

звісно! Інтернет зробив можливим вивчення мов у будь-якому місці та у будь-який час. А в нашій школі є все, для того вивчати французьку з нуля. Онлайн вчитися, навіть цікавіше, оскільки є можливість використовувати в навчанні інтерактивні вправи, користуватися аудіо та відео матеріалами, грати в ігри та багато іншого.

Прокрутити вгору