Курси англійської мови онлайн

Ми допоможемо тобі вивчити мову і нарешті заговорити англійською. Залишай заявку та вибирай скоріше зручний час занять.

Переваги курсів англійської в школі Ecole

icon-4.png

Уроки 1 на 1

Курси англійської в школі Ecole – це індивідуальні заняття. 1 на 1. Вся увага викладача – тобі! Не треба чекати, поки інші студенти в класі зрозуміють той матеріал, який тобі давно зрозумілий. Чи навпаки, не будуть тебе квапити, якщо тобі потрібно повторити тему ще раз.

icon-10.png

Зручний графік

Ми цінуємо твій час, тому підлаштовуємо час уроків під тебе.

icon-1.png

онлайн

Немає прив'язки до місця. Курси англійської проходять онлайн. У Zoom, Skype, GoogleMeet або в інших сервісах – як тобі зручно!

Ціни

Перед покупкою курсу, ти можеш спробувати наші заняття – купити пробний урок.

Пробний урок

На пробному уроці англійської мови ти разом із учителем:

- Познайомтеся та обговоріть цілі

- Визначите твій рівень знань (якщо до цього ти вчив мову)

- Отримаєш знання та встигнеш як слід їх попрактикувати.

Це повноцінне заняття, яке триває 60 хвилин.

350 грн

Після пробного уроку, потрібно буде сплатити за місяць. Ось які є варіанти абонементів:

Група

- 2 рази на тиждень

- у групі до 4 людина

- урок 60 хвилин

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

1800 грн

Через війну в Україні, наші онлайн-групи не набираються і ми закрили набір 🙁

Але ми продовжуємо працювати у форматі індивідуальних уроків онлайн!

Підтримай наших українських викладачів і швидше запишись!

8 занять

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

3500 грн

12 занять

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

4990 грн

Якщо тобі не сподобається пробний урок, ми в 100% розмірі повернемо кошти.

як усе працює

Що важливо знати?

  • Уроки англійської проходять індивідуально 1 на 1 з викладачем
  • Наші курси підходять для дорослих та дітей від 6 років.
  • Уроки англійської проходять онлайн в Zoom, Google Meet або Skype.
  • Заняття тривають 60 i.
  • Усі наші викладачі – це досвідчені вчителі з рівнем знань C1, сертифікати TOEFL вище 80 балів або IELTS з оцінкою від 7
  • Підтримка викладача онлайн
  • Не треба купувати підручники та жодні додаткові матеріали, ми всі надсилатимемо вам в електронному форматі.

Відгуки наших учнів

також у нас є курс англійської мови для просунутих

Англійська для просунутих

Онлайн-школа Ecole з гордістю пропонує просунутий курс англійської мови для всіх, хто хоче покращити свою швидкість і вокабуляр. Наш курс фокусується на тому, щоб допомогти студентам розвинути більш глибоке розуміння структури та механіки мови, а також покращити вимову. Під керівництвом наших досвідчених викладачів основна увага буде приділена складнішій граматиці та часом, фразеологічні дієслова, а також зачіпаємо бізнес-англійську. Навчання в онлайн-школі Ecole допомагає учням досягти більшого прогресу в англійській мові, одночасно отримуючи задоволення від занять.

Наш онлайн-курс поглибленого вивчення англійської мови – найкраще рішення для тих, хто хоче підняти свої мовні навички на новий рівень. Наша комплексна програма охоплює широкий спектр тем, від граматики та лексики до письмового та усного спілкування, щоб ви могли стати впевненим носієм англійської мови. Ми також пропонуємо безліч аудіо- та відеоматеріалів, спеціально розроблених для того, щоб допомогти вам швидко зрозуміти, як справжні носії англійської мови використовують мову у повсякденному житті, а також інтерактивні завдання, які дозволять вам весело та захоплююче практикувати свої нові навички.

Крім акценту на спілкування в реальному світі, наш курс також готує студентів до успішної здачі стандартних тестів, включаючи TOEFL та IELTS. Під керівництвом наших досвідчених викладачів ви вивчите стратегії, необхідні для швидкого розуміння складних питань та отримання більш високих балів на цих іспитах. Ви також отримуватимете індивідуальний зворотний зв'язок від викладачів, щоб переконатися, що ваші навички постійно розвиваються.

Чому на початковому етапі краще займатись з українським викладачем, а не з носієм?

Спочатку краще займатись з нашим викладачем, а не з носієм мови, по деяким причинам.

По перше, наш викладач має знання та досвід викладання англійської як другої мови. Це означає, що він точно знає, як потрібно пояснити різні теми в англійській мові, щоб учень зрозумів.

На початковому етапі, коли ви тільки починаєте вчити англійську, вивчення граматики з носієм, наприклад, може зайняти набагато більше часу, чим якби вам її пояснював наш викладач. Так як він може краще підібрати слова вашою мовою, щоб ви швидше зрозуміли і одразу почали застосовувати новий матеріал. Наш викладач також знає специфічні проблеми, з якими стикаються іноземні учні щодо англійської мови, і може відповідним чином скоригувати матеріал.

Заняття з носієм мови, з іншого боку, можуть бути корисні з погляду сприйняття автентичних фраз або розмовного стилю; проте це може бути не так ефективно, оскільки, швидше за все, будуть значні відмінності між рівнем розуміння чи вимови студента та носія мови, що ускладнить його прогрес. В будь-якому випадку, ви завжди можете доповнити навчання з носієм мови або двомовними викладачами, щоб ця розбіжність стала менш очевидною, але при цьому ми могли скористатися їх розумінням сленгу, ідіоматичних виразів тощо.

Чому курси англійської онлайн популярні?

Знання англійської мови вже давно з розряду «бажані навички» і перетворилося на необхідність. У такому випадку є вихід – курси англійської мови для дорослих.! З нашою допомогою можна вивчити англійську з нуля або підвищити рівень знання мови.

Завдяки тому, що курси англійської мови проходять онлайн, ви не обмежені своїм населеним пунктом і можете займатися англійською з будь-якої точки світу..

Розклад складається з урахуванням побажань кожного учня. І це одна з причин, чому групи не набирають більше 4-х осіб. Для вирішення поставлених завдань вистачає двох занять на тиждень, кожне з яких триває по 60 хвилин. При цьому викладачі залишаються на зв'язку, підтримує і може відповісти на всі питання, що хвилюють.

У чому перевага онлайн курсів з англійської?

Зручність та гнучкість

Одна з найбільших переваг онлайн-курсів англійської мови – це зручність. Вам не потрібно їхати нікуди, тільки треба відкрити свій ноутбук або увімкнути телефон і приєднатися до занять. Це також означає, що ви можете вписати вивчення англійської мови у свій графік і займатися в будь-який зручний для вас час.

Цікавий досвід навчання

Наш онлайн-курс містить різноманітні інтерактивні вправи, що робить його дуже захоплюючим. Оскільки технології постійно розвиваються, наші викладачі постійно використовують нові способи включення візуальних ефектів, аудіозаписів, відео, ігор та вікторин у кожен урок, щоб студенти залишалися залученими та мотивованими протягом усього курсу. Також, на нашому онлайн-курсі викладачі дають зворотний зв'язок за кожним завданням.

Економія коштів

Витрати, пов'язані з проходженням онлайн-курсу англійської мови, значно нижче, чим витрати, пов'язані з традиційним навчанням у класі. Вартість навчання в онлайні набагато нижча, ніж на очних заняттях. Крім того, наш онлайн-курс пропонує знижки, якщо ви купуєте пакет від 2-х місяців і більше.

Займайтеся у найкращих

У нас у школі Еколь працюють лише кваліфіковані викладачі, що спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної. Ці викладачі мають великий досвід навчання іноземних студентів з усього світу. Завдяки доступу до кваліфікованих викладачів, наш онлайн-курс англійської мови дає можливість вчитися з максимальною ефективністю.

Прокрутити вгору


    Впиши, будь ласка, номер, на якому в тебе є
    Telegram або Viber❤️