Курси корейської мови онлайн в Україні

Курси корейської мови онлайн

Корейська мова здається чимось неймовірно складним. Але з нашими грамотними викладачами цей міф легко розвіяти!

Ми допоможемо тобі заговорити корейською мовою!

школа Ecole

Переваги навчання корейському у школі Ecole

14

онлайн

Немає прив'язки до місця. Курси корейської проходять онлайн. У Zoom, Skype, GoogleMeet або в інших сервісах – як тобі зручно!

3

Зручний графік

Ми цінуємо твій час, тому підлаштовуємо час уроків під тебе.

4

Пробний урок – це повноцінне заняття

Це повноцінне заняття, яке триває 60 хвилин. Ти не лише познайомишся з викладачем, але й отримаєш перші знання і встигнеш як слід їх попрактикувати.

Ціни на курси корейської мови

Перед покупкою курсу, ти можеш спробувати наші заняття – купити пробний урок.

Пробний урок

На пробному уроці корейської мови ти разом із учителем:

- Познайомитесь

- Обговорите цілі

- Визначите твій рівень знань (якщо до цього ти вчив мову)

- і, звісно, позаймаєтеся!

Урок триває 60 хвилин, це буде як повноцінне заняття.

350 грн

Після пробного уроку, потрібно буде сплатити за місяць. Ось які є варіанти абонементів:

Група

- 2 рази на тиждень

- у групі до 4 людина

- урок 60 хвилин

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

1800 грн

Через війну в Україні, наші онлайн-групи не набираються і ми закрили набір 🙁

Але ми продовжуємо працювати у форматі індивідуальних уроків онлайн!

Підтримай наших українських викладачів і швидше запишись!

8 занять

- 1 на 1 з учителем

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

3500 грн

12 занять

- 1 на 1 з учителем

- урок 60 хвилин

- програма підлаштовується повністю під тебе

- графік теж намагаємось підлаштувати під тебе

- уроки в будь-якому зручному для тебе сервісі (Zoom, Skype, GoogleMeet та інші)

- матеріали безкоштовно (надсилаємо онлайн)

4990 грн

Якщо тобі не сподобається пробний урок, ми в 100% розмірі повернемо кошти. Оплата за придбаний абонемент поверненню не підлягає.

Відгуки наших учнів про курси корейської мови у школі Ecole

Наскільки швидко можна вивчити корейську мову?​

Вивчення корейської з нуля і рівня А1 може зайняти тривалий час. У середньому один рівень досягається за 6 місяців, за умови регулярних занять. Вся справа у незвичному звучанні, адже лише половина корейських звуків має аналог у російській мові. звісно, якщо поринути у мовне середовище, справа піде швидше, але не всі мають таку можливість.

З цим може допомогти кінематограф та музика. Величезна кількість корейських серіалів завоювала непідробне кохання. Але ж можна дивитися їх в оригіналі та з субтитрами. Це не тільки значно розширить твій кругозір, але й у рази покращить розуміння розмовної мови.

Рекомендуємо приділяти вивченню корейської хоча б 15 хвилин щодня. Можна розклеїти стікери вдома з особливо складними словами та правилами або слухати аудіозаписи чужих розмов.

і, звісно, не боятися майбутніх труднощів, бути готовим робити помилки і до періодів прокрастинації. Через це проходить кожен учень, але викладач під час надасть належну підтримку та допоможе повернути віру в себе. Так, може, варто записатися на перший пробний урок?

Про наші курси корейської мови

Групові уроки корейської мови онлайн - це заняття 2 рази на тиждень по 60 хвилин. Це оптимальна частота, адже треба ще встигнути зробити домашнє завдання, а нові здобуті знання повинні міцно закріпитися.

При великому обсязі інформації, з яким доводиться працювати щодня, така кратність уроків ідеальна. Інакше нова граматика швидко вивітриться з пам'яті.

У групі до 4-х осіб, що дозволяє викладачеві приділити увагу кожному та детально розібрати всі помилки, повернутися до особливо складних місць. У такому форматі уроку набагато простіше подолати страх перед розмовною мовою. А це один із ключових моментів, оскільки граматика зазвичай не становить особливої ​​складності.

Дещо важко розібратися з цифрами, адже корейці використовують відразу 2 системи (власну та запозичену у китайців), але це все тимчасові складнощі.

Висока кваліфікація викладачів допоможе швидко освоїтися, розслабитися та засвоювати нові знання. Їхній рівень знань С1, а цього достатньо не лише для туристів, але і для тих, хто хоче успішно скласти мовний іспит.

Усі заняття розраховані на дорослих людей, які відповідально ставляться до виконання домашньої роботи. Серед таких можна знайти однодумців, друзів та просто цікавих співрозмовників.

Чому варто вивчати корейську мову?

Популярність корейської мови з кожним роком зростає. І причина цього неймовірно відомі кей-поп гурти та серіали.. Але це не єдина причина записатися на курси корейської:

  1. Приблизна кількість людей, які говорять корейською, налічує 78 мільйон. людина.
  2. Багата та різноманітна корейська культура нікого не залишить байдужим.
  3. Для мандрівників це єдиний варіант з користю провести час. Адже більшість корейців дуже погано розмовляють англійською, а російською не володіють зовсім.
  4. Бажаючим здобути освіту в Кореї надаються різні гранти та фінансова допомога. Прекрасна мотивація піти на курси корейської!

І це точно верхівка айсберга, адже іноді бажання вчити корейську з нуля виникає спонтанно. І це чудово!

Індивідуальні уроки корейської мови онлайн

Уроки корейської мови онлайн принесуть плоди лише у тому випадку, якщо займатися з грамотним викладачем. добре, що у нас у школі Ecole - найкращі викладачі корейської мови! Рівень знання мови С1, профільна вища освіта, а також стаж від 3-х років – все це критерії відбору викладачів у мовну школу Еколь.

Переваги індивідуальних уроків корейської онлайн

Разом з викладачем ви складаєте розклад з урахуванням власного графіка. Більше немає потреби витрачати час на дорогу. Завдяки стабільному інтернету урок можна провести з будь-якої точки світу. Ви можете змінити викладача, якщо відчуваєте, що у вас немає конекту.

Індивідуальні уроки корейської мови по Zoom або Skype допоможуть тобі досягти мети. Адже програма складається з урахуванням твоїх потреб та наявності (або відсутності) базових знань. З викладачем можна говорити на будь-яку тему, а повертатися до важкої граматики та вимови можна необмежену кількість разів.

Безперервне спілкування зміцнить віру в себе, оскільки навчаючись самостійно дуже легко втратити мотивацію та закинути навчання корейської. Саме в цей момент така важлива підтримка досвідченого і знаючого вчителя!

Які переваги групових занять корейської мови?

1. Навчання у групі допомагає подолати сором'язливість. Незвична вимова, нові звуки та просто величезна кількість слів, які використовуються як позначення родинних зв'язків, може звести з розуму і відбити все бажання продовжувати навчання. А за допомогою однодумців пройти цей шлях набагато легше.

2. У групі з 4-х осіб та викладача можна дуже продуктивно спілкуватися, сперечатися, дізнаватися щось нове та розширювати власний кругозір. А чужі помилки дозволять подивитися на те чи інше правило, слово з іншого боку. Потрібно не лише вчитися говорити, але й розпізнавати мову на слух. Адже далеко не всі корейці матимуть ідеальну вимову, як Ваш учитель.

3.Не забуваємо про дух дружнього суперництва, який для багатьох є додатковим стимулом рухатися вперед.

4. і, звісно, вартість уроків. Вона нижча, ніж ціна індивідуального заняття, і тим паче дешевше, чим вивчення корейського очно.

Онлайн формат неймовірно зручний. Тепер Ви не обмежені одним містом. Вам потрібно тільки хороший WiFi і можливість зайти до Zoom. Зараз це стало дуже простим та доступним. Так, школа корейської мови знаходиться у Києві, але уроки доступні в будь-якому куточку земної кулі.

Як проходить урок корейської мови?

Усі матеріали для занять надає вчитель, і вони залишаються доступними в будь-який час. Це потрібно для продуктивної самостійної роботи, перевірки домашнього, виконання різних тестів та завдань.

Саме заняття проводиться в Skype, Zoom, Viber, Telegram або будь-якому іншому зручному тобі сервісі.

Ми підберемо викладача, виходячи з твоїх цілей. Переконатися, що викладач корейської вам підходить, допоможе визначитися пробний урок. Протягом 60 хвилин Ви зможете познайомитись із учителем. Але це також – повноцінний урок. Після якого, якщо ти починаєш вивчати корейську з нуля, ти вже зможеш представиться та поставити базові питання співрозмовнику. Також можеш поставити всі питання, що цікавлять, а також визначити базовий рівень знань, якщо в тебе була раніше якась база. Вартість такого заняття – 350 грн. Подальші онлайн уроки корейської мови проводитимуться відповідно до складеного графіка.

Дуже просто почати йти до своєї мети. Перший пробний урок - це величезний крок на шляху реалізації бажань. Вперед!

Прокрутити вгору


    Впиши, будь ласка, номер, на якому в тебе є
    Telegram або Viber❤️